İŞİNİZİ BÜYÜTÜN
Web Tasarım

İnternet sitelerinin en iyi şekilde kullanıcıya sunulması için yapılır. Teknolojinin internet kullanımının eriştiği noktayı düşündüğümüzde web site tasarımlarının ne kadar etkili olacağını düşünmek de zor değil.

Yazılım

HTML, CSS, PHP, MySQL, JQuery, JavaScript, MongoDB, Node.JS üzerinde 8 yıllık tecrübemizle istediğiniz yazılım projesini siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

SEO

SEO çalışmaları ile beraber arama motorlarında web siteniz ile ilgili kelimeler aratıldığında sitenizin üst sıralarda çıkması size ve satışlarınıza tahminlerinizden fazla fayda sağlayacaktır.

Google Reklamları

Web siteniz ile alakalı başta Google olmak üzere arama motorlarında siteniz ile ilgili aramalarda üst sıralarda çıkması; sizlere tahmin ettiğinizden de büyük avantajlar sunacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi

Markaların dijital dünya içerisinde etkili şekilde yer alabilmesi adına sosyal medya hesaplarının etkili şekilde yönetilebilmesi ve PR çalışmaları adına profesyonel anlamda çalışmalar yapmaktayız.

Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüz teknolojisinin en etkili şekilde kullanılmasına imkan tanıyan mobil uygulamalar ile artık hazırlatacağınız uygulamaların tamamı akıllı cep telefonlarında kullanılabilecektir.

NEDEN BİZ TÜRKİYE'NİN EN İYİSİYİZ?

Sistem D, İstanbul’da çalışmalarına başladığı zaman hedefini hiç olmadığı kadar yüksek tuttu ve bunun adına da oldukça etkili çalışmalar yapmaya başladı. Günümüz teknolojisinin sınırsızlığı ile Sistem D’nin hayal gücünün birleşmesi sonrasında ise markamız yalnızca İstanbul’da değil, tüm Türkiye’de adından söz ettirmeye başladı. Sahip olduğumuz genç ekip, “en iyi” olmak adına hiçbir şekilde durmadan çalışmalarını sürdürürken, bu çalışmalar sayesinde başarımızı hızla katlamayı da başarmış olduk.

Yapmakta olduğumuz bu çalışmaların sonrasında ise başladığımız yerden çok daha geniş alanlara ulaştık. Öyle ki artık birbirinden farklı firmalara en iyi hizmeti vermeyi sürdürmekteyiz.

Sistem D olarak “en yeni ve en iyi” misyonu ile çalışmalarımızı sürdürürken aynı zamanda sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve günümüzün modern ve yenilikçi anlayışına uygun çalışmalar yapıyoruz. Bu aşamada temel hedefimiz ise “geleceğe” yönelik çalışmaları eksiksiz şekilde yapmak.

Sistem D olarak sizlere her biri kendi alanında uzman olan profesyonel ekibimiz ile birlikte web tasarım, Yazılım, SEO, Google Reklamları, Sosyal Medya Yönetimi ve mobil uygulama konusunda pratik çözümler sunmaktayız.

Var olan tecrübemiz ile düşüncelerinizi ve hayallerinizi birleştirerek ortaya tam anlamıyla istediğiniz sonuçların çıkmasını sağlıyoruz.

Sistem D olarak şimdiye kadar bu hedefe uygun çalıştık, bundan sonra da aynı düşünce ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Sizi Arayalım

Çağrı merkezimiz hafta içi 10:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
WhatsApp destek hattımız 7/24 hizmetinizde; 0535 825 10 59